Preskočiť na obsah
V-Flora
Otvoriť menu

Administratíva a podporné služby

V-Flora spol. s r. o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Sverepec
Od roku
2011
IČO
46 071 644

V-Flora

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Sverepec 380, 017 01 Sverepec
Na trhu od
16. marca 2011
IČO
46 071 644
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

15
rokov na trhu
2011
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte V-Flora

V-Flora spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Sverepec 380, 017 01 Sverepec. Zapísaná je od 16. marca 2011 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 9 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
V-Flora spol. s r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 071 644
DIČ
2023226535
Dátum vzniku
16. marca 2011
Sídlo
Sverepec 380, 017 01 Sverepec
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 24239/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa V-Flora zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

  • Výroba a predaj umelých kvetov, vencov a pamiatkových predmetov z prírodných materiálov

  • Poskytovanie služieb v záhradníctve

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Výroba a predaj umelých kvetov, vencov a pamiatkových predmetov z prírodných materiálov
  • Poskytovanie služieb v záhradníctve
  • Reklamné a marketingové služby
  • Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli V-Flora spol. s r. o.?

Sídlo je na adrese Sverepec 380, 017 01 Sverepec.

Čím sa V-Flora spol. s r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.

Aké je IČO – V-Flora spol. s r. o.?

IČO je 46 071 644, DIČ 2023226535.

Kedy vznikla V-Flora spol. s r. o.?

Vznik: 16. marca 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Sverepec 380 017 01 Sverepec

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre V-Flora spol. s r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese v-flora.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.